Balíček pro budoucí maminky

Balíček pro budoucí maminky

Balíček pro budoucí maminky

Nemocnice Kadaň nabízí budoucím maminkám nadstandardní benefity, které zdaleka převyšují nabídku porodnic v celé České republice.

První měsíc tohoto roku je za námi. Pro většinu z nás je leden depresívním měsícem, kdy novoroční předsevzetí berou za své, s nabranými kily jsme se buď smířili nebo jsme se je naučili dobře maskovat a klíčové slovo dovolená nám vyskakuje pokaždé, když jsme online, protože to je to jediné, co nás drží nad vodou.

Ne tak v Nemocnici Kadaň. Leden byl u nás ve znamení novinek, které potěší nejednu budoucí maminku.

Nadstandardní benefity a všechny zdarma

Hned od začátku roku mohou maminky, které u nás přivedou na svět své děti, využít exkluzivní nabídky nadstandardního pokoje zdarma a strávit tak jedno z nejdůležitějších životních období v luxusních pokojích hotelového typu zcela zdarma.    

Další novinkou, která měla svou premiéru v lednu, byl poporodní manuál. Novopečené maminky čeká po návratu domů spousta nových povinností. Aby sžívání s novým členem rodiny bylo co nejlehčí, vytvořily lékařky gynekologicko-porodnického a dětského oddělení brožuru, která jim návrat domů usnadní. Co se děje po porodu? Jaká jsou nezbytná vyšetření miminka? Co dělat při potížích s kojením nebo co ženy čeká po císařském řezu? Praktickou příručku, jejíž celý název zní: Péče o dítě a maminku po porodu – Průvodce prvními dny mateřství, dostane v naší porodnici každá maminka při odchodu domů.

Co se chystá nového?

Měsíc únor se v Nemocnici Kadaň ponese v podobném duchu. Pro budoucí maminky připravujeme doslova umělecký fotokoutek, kde si budou moci rodiče pořídit památeční fotografii. Při odchodu domů dostanou také praktickou sadu na otisky ručiček nebo nožiček miminka, se kterou si vytvoří krásnou vzpomínku na první dny jejich dětí.

Tím však balíček benefitů kadaňské porodnice, která se pyšní oceněním portálu eMimino.cz, zdaleka nekončí.

V naší porodnici nezůstanete na nic sama

Každý měsíc máme Den otevřených dveří, kde nastávající maminku celou porodnicí provedou naše skvělé lékařky a porodní asistentky.

Nabízíme Předporodní kurzy a Kurzy první pomoci zaměřené na děti, které jsou také zdarma pro maminky, které u nás přivedly na svět své děti.

Dále u nás máme zkušenou laktační poradkyni, která je maminkám k dispozici po celou dobu pobytu na oddělení šestinedělí i po návratu domů.

Kromě standardní nabídky obědů, večeří a svačin nabízíme možnost celodenního občerstvení ve formě bufetu a to kdykoliv během dne a samozřejmě zdarma.

Všechny benefity jsou pro maminky, které u nás porodí, zcela zdarma.