Poporodní manuál Nemocnice Kadaň je na světě

Poporodní manuál Nemocnice Kadaň je na světě

Porodnice Kadaň

Balíček benefitů pro nastávající maminky praská ve švech. Spíš než balíček, je to pořádný balík výhod, který zdaleka převyšuje standardní nabídky porodnic v celé České republice.

Porodnice Kadaň

Poporodní manuál

Poslední novinkou porodnice Kadaň je poporodní manuál, jehož celý název zní: Péče o dítě a maminku po porodu – Průvodce prvními dny mateřství. Maminky, které u nás přivádějí na svět své děti, čeká po návratu domů spousta nových povinností. Aby sžívání s novým členem rodiny bylo co nejlehčí, vytvořily lékařky gynekologického a dětského oddělení brožuru, která jim návrat domů usnadní. Co se děje po porodu? Jaká jsou nezbytná vyšetření miminka? Co dělat při potížích s kojením nebo co ženy čeká po císařském řezu? Praktickou příručku dostane v naší porodnici každá maminka při odchodu domů.

Laktační poradna

Balíček pro budoucí maminky

Tím však výhody kadaňské porodnice, která se pyšní oceněním portálu eMimino.cz, zdaleka nekončí.

Každý měsíc máme Den otevřených dveří, kde nastávající maminku celou porodnicí provedou naše skvělé lékařky a porodní asistentky.

Nabízíme Předporodní kurzy a Kurzy první pomoci zaměřené na děti, které jsou také zdarma pro maminky, které u nás přivedly na svět své děti.

Maminky po porodu mohou využít služby laktační poradkyně, která je jim k dispozici po celou dobu pobytu na oddělení šestinedělí i po návratu domů.

Kromě standardní nabídky obědů, večeří a svačin nabízíme možnost celodenního občerstvení ve formě bufetu, kde si maminky mohou dopřát jogurty, sýry, šunku, celozrnné pečivo nebo cereálie. Příležitostně připravujeme i čerstvé moučníky vhodné pro kojící maminky. V pestré nabídce nechybí ani velký výběr čajů a neperlivá voda. Občerstvení je maminkám k dispozici kdykoliv během dne a samozřejmě zdarma.

Dále chystáme foto koutek, kde si mohou novopečení rodiče udělat památeční fotografii nebo speciální sady na otisky nožiček nebo ručiček svého děťátka.

Do porodnice Kadaň i z Ostravy

Není žádnou výjimkou, že do naší porodnice přijíždějí maminky nejen z Ústeckého, Karlovarského a Středočeského kraje, ale z celé České republiky. Není totiž nutné, aby u nás byla žena předem registrována. Vítáme u nás úplně každého! V roce 2023 k nám přijela jedna maminka dokonce z daleké Ostravy. Až tam totiž sahá dobrá pověst porodnice šířená spokojenými novopečenými rodiči.