Kontakt

Kontakt na Porodnici Kadaň

Očekáváte přírůstek do rodiny, nebo máte jakékoli otázky ohledně naší porodnice, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vás vyslechli, poskytli vám veškeré potřebné informace a zodpověděli vaše dotazy.

Telefon: +420 474 944 292

E-mail: posta@nemkadan.cz

Adresa: Golovinova 1559, 432 01 Kadaň

MAPA

Chcete se na něco zeptat? Napište nám

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Zajímá Vás něco o porodnici? Chcete se zeptat na informace ohledně porodu? Rádi Vám dotaz zodpovíme.

Uvítáme vás rádi, ať jste odkudkoliv

Nezáleží na vzdálenosti, naše porodnice v Kadani je pro vás připravena poskytnout nejlepší možnou péči a zážitek při narození vašeho dítěte. Jaká je k nám dojezdová vzdálenost z nejbližších větších měst?

CHOMUTOV

ŽATEC

MOST

KARLOVY VARY

LOUNY

ÚSTÍ NAD LABEM

K porodům se není nutno předem objednávat ani registrovat.

Pokud se rozhodnete rodit u nás v kadaňské porodnici, rádi Vás uvidíme v naší gynekologické ambulanci od 37. týdne těhotenství. Objednat se můžete na telefonu 474 944 276. Rodit u nás však můžete i bez jakékoliv registrace v ambulanci.

Parkování u Nemocnice Kadaň

Parkování pro pacienty a návštěvníky nemocnice je vyhrazeno před poliklinikou, pod záchrannou službou a za nemocnicí u dětského oddělení.

Parkuje se na parkovací hodiny, po dobu vymezenou na dodatkové tabulce dopravního značení. Od 18:00 do 6:00 hod je zde možné parkovat bez omezení.

Speciální linka pro maminky

Maminky v šestinedělí se na nás mohou obrátit například s problémy s prsy nebo ohledně dítěte. Na stejném čísle je k dispozici i laktační poradkyně, vždy v době od pondělí do pátku, od 7 – 14 hodin.

Lékárna U pelikána

V rámci Nemocnice Kadaň můžete navštívit lékárnu sítě Alphega, ve které najdete všechny potřebné léky, doplňky stravy, zdravotnické pomůcky a kosmetiku. Lékárna se nachází u vchodu do polikliniky.

Otevírací doba:
Po-Pá: 7:00 – 16:30 hod
So-Ne: zavřeno
Tel. +420 474 333 952

Kantýna

Pro maminky, ale i návštěvníky porodnice, je k dispozici v areálu nemocnice kantýna. Kantýna pro pacienty a návštěvy je v suterénu nemocnice u vchodu na zahradu (nejedná se o jídelnu, ta je jen pro zaměstnance).

Otevírací doba:
Po-Pá: 7:30 – 16:00 hod
So-Ne: 13:00 – 16:00 hod
Tel.: + 420 720 033 592