Nadstandard zdarma

Nadstandard zdarma

nadstandard v porodnici zdarma

Balíček benefitů pro nastávající maminky se rozšířil o další příjemnou novinku. Od středy 10. 1. 2024 mají všechny maminky, které u nás přivedou své děti na svět, pobyt na nadstandardním pokoji zcela zdarma. Běžná cena pokoje hotelového typu, který nabízí maminkám maximální pohodlí s luxusním vybavením, je 2 000,- Kč na den.

Tím však výhody, které kadaňská porodnice budoucím maminkám nabízí, zdaleka nekončí.
Nabízíme Předporodní kurzy a Kurzy první pomoci zaměřené na děti, které jsou také zdarma pro maminky, které u nás přivedly na svět své děti.

Maminky po porodu mohou využít služby laktační poradkyně, která je jim k dispozici po celou dobu pobytu na oddělení šestinedělí i po návratu domů.

Kromě standardní nabídky obědů, večeří a svačin nabízíme možnost celodenního občerstvení ve formě bufetu, kde si maminky mohou dopřát jogurty, sýry, šunku, celozrnné pečivo nebo cereálie. Příležitostně připravujeme i čerstvé moučníky vhodné pro kojící maminky. V pestré nabídce nechybí ani velký výběr čajů a neperlivá voda. Občerstvení je maminkám k dispozici kdykoliv během dne a samozřejmě zdarma.

Zapomenout nelze ani na vlídný a citlivý přístup personálu porodnice a oddělení šestinedělí. Za vše mluví slova maminky Lucie Otrubové, která u nás na svět přivedla první kadaňské miminko roku 2024: „Je to už druhý porod tady v Kadani a opravdu mám velice pozitivní zkušenost. Musím poděkovat všem doktorům, sestrám a ostatnímu personálu na oddělení šestinedělí, že se o nás tak příkladně starají. Opravdu chci vyzdvihnout pozitivní přístup, ochotu poradit, pomoci nebo potěšit dobrým slovem a to se počítá. Takže děkujeme moc.“