Fotokoutek pro maminky a sada na otisky ručiček a nožiček

Fotokoutek pro maminky a sada na otisky ručiček a nožiček

Porodnice Kadaň

Balíček benefitů pro maminky, které v naší porodnici přivedou na svět miminko, se symbolicky na první jarní den rozšířil o další novinku – zbrusu nový fotokoutek, kde si mohou pořídit fotografii a mít tak krásnou vzpomínku na první dny se svým děťátkem.

Fotokoutek od renomované umělkyně

Budeme moc rádi, když maminky naší nemocnici při případném sdílení označí, abychom dostali zpětnou vazbu, jak se jim fotokoutek líbil.

Umělecký návrh a zpracování fotokoutku je dílem kadaňské výtvarnice a pedagožky Nikol Dunkové, která pro naší porodnici vytvoří s každým dalším ročním obdobím návrh nový. My jí tímto velmi děkujeme a těšíme se na další krásné umělecké fotokoutky.

Porodnice Kadaň

Balíček benefitů praská ve švech

Balíček benefitů, kterými se neustále snažíme budoucím i stávajícím maminkám pobyt v naší porodnici co nejvíce zpříjemnit, už doslova praská ve švech.

Již od ledna tohoto roku máme exkluzivní nabídku nadstandardního pokoje zdarma s možností strávit tak jedno z nejdůležitějších životních období v luxusních pokojích hotelového typu zcela zdarma.    

Aby sžívání s novým členem rodiny bylo co nejlehčí, vytvořily lékařky gynekologicko-porodnického a dětského oddělení poporodní manuál, který dostanou maminky při návratů domů. 

Nově i sada na otisky ručiček či nožiček

Porodnice Kadaň

Součástí balíčku je i praktická sada na otisky ručiček nebo nožiček miminka, kurzy první pomoci zaměřené na děti nebo laktační poradenství, které je maminkám k dispozici po celou dobu pobytu na oddělení šestinedělí i po návratu domů. Lákavým benefitem je jistě i celodenní bufet, kde si mohou maminky kromě standardní nabídky obědů, večeří a svačin dopřát kdykoliv něco dobrého.

Budoucím maminkám nabízíme také předporodní kurzy a dny otevřených dveří, kde je celou porodnicí provedou naše ochotné lékařky a porodní asistentky.

Vše je zdarma

Všechny benefity jsou pro maminky, které u nás porodí miminko, samozřejmě zcela zdarma.