Oddělení léčebné výživy na Dni mateřství

Oddělení léčebné výživy na Dni mateřství

Nutriční poradna na Dni mateřství

V úterý 4. 6. 2024 pořádáme v zahradě Nemocnice Kadaň Den mateřství. Odpočinkové odpoledne je určené nejen pro maminky, ale i pro rodiny s dětmi a pro všechny, které naše porodnice zajímá. Těšit se můžete na přednášky o aromaterapii, první pomoci pro děti, šátkování, o Priessnitzových zábalech, nutričním poradenství nebo o pohybovém vývoji dítěte.

Program i pro Vaše děti

Nerušené sledování přednášek, popovídání s přítomnými sestřičkami, lékaři a dalšími účastníky odpoledne, je zajištěno také. Pro Vaše malé ratolesti jsme totiž připravili bohatý program v dětském koutku, kde se o ně postarají kvalifikované pečovatelky z nemocniční dětské skupiny Slunečnice. Čeká je tam skákací hrad, malování, kuličky a podívat se za nimi přijdou Ája s Maxipsem Fíkem.

Nutriční terapeutky

Na stánek oddělení léčebné výživy si po celé odpoledne můžete přijít popovídat se třemi dámami, bez nichž by se pacienti lůžkového oddělení a zaměstnanci nemocnice jednoduše neobešli. Seznámit se můžete s vedoucí tohoto oddělení a zároveň nutriční terapeutkou Ivanou Matouškovou a s nutričními terapeutkami Janou Kančiovou a Alenou Jedličkovou, která zároveň bude mít na hlavním pódiu zajímavou přednášku na téma stravování v průběhu těhotenství a v poporodním období.

Jak zvládat ranní nevolnost a nechutenství? Co jíst a nejíst v těhotenství a po porodu? Jakou stravu připravujeme po porodu maminkám na oddělení šestinedělí? Všechny tyto otázky a mnoho dalších Vám tyto dámy rády zodpoví na Dni mateřství.

Všichni jste srdečně zváni.