Dětská fyzioterapeutka na Dni mateřství

Dětská fyzioterapeutka na Dni mateřství

Dětská fyzioterapeutka na Dni mateřství

Vážené maminky pozor! Ať už děťátko teprve plánujete nebo už jej máte doma a chcete se dozvědět něco nového o naší porodnici, právě pro Vás jsme připravili Den mateřství. Odpočinkové odpoledne se koná již v úterý 4. 6. 2024 v zahradě nemocnice, která je v běžném provozu uzavřena.

Co Vás na akci čeká? Zajímavé přednášky o aromaterapii, první pomoci pro děti, šátkování, o Priessnitzových zábalech, nutričním poradenství nebo o pohybovém vývoji dítěte. Budete mít také jedinečnou možnost seznámit se a popovídat si s lékaři a sestřičkami porodnice, kteří Vám budou po celé odpoledne k dispozici na svých stáncích.

Pro děti dětský koutek

Abyste si mohly odpoledne pořádně užít, nachystali jsme pro Vaše ratolesti speciální program v dětském koutku, kde se jim o zábavu postarají naše skvělé pečovatelky z dětské skupiny Slunečnice.

A na co se mohou těšit? Na skákací hrad, kuličky, malířskou dílnu a také na hodně vzácnou návštěvu. Zařádit si s nimi přijde i Ája s Maxipsem Fíkem.

Na stánku dětského oddělení bude také po celé odpoledne k dispozici Jiřinka Hamánková, která na rehabilitačním oddělení působí dlouhá léta jako dětská fyzioterapeutka.

Co je náplní práce dětské fyzioterapeutky? Jak správně manipulovat s miminkem nebo jak předejít špatným pohybovým návykům? To vše se na akci dozvíte. O pohybovém vývoji dítěte v novorozeneckém a kojeneckém věku do jednoho roku bude mít Jiřinka také na hlavním pódiu přednášku.

Určitě si ji na Dni mateřství nenechte ujít!