Aromaterapie na Dni mateřství

Aromaterapie na Dni mateřství

Aromaterapie na Dni mateřství

Velká slavnost už se blíží! V úterý 4. 6. 2024 se chystá pro všechny maminky, budoucí i stávající, Den mateřství. Přijďte si odpočinout do zahrady nemocnice, dát si dobrou kávu a něco sladkého a v klidu si popovídat s lékaři a sestřičkami naší porodnice nebo si poslechnout zajímavé přednášky o aromaterapii, první pomoci pro děti, šátkování, Priessnitzových zábalech, nutričním poradenství nebo o pohybovém vývoji dítěte.

Dětský koutek pro Vaše děti

Na Vaše malé ratolesti jsme mysleli také a připravili jsme pro ně speciální program. V dětském koutku se o ně po celé odpoledne budou starat naše kvalifikované pečovatelky z nemocniční dětské skupiny Slunečnice. Čekat na ně bude skákací hrad, výtvarná dílna, kuličky a vzácná návštěva Maxipsa Fíka s Ájou.

Zázračné účinky aromaterapie

Pokud budete mít jakoukoliv otázku, naše sestřičky a lékařky dětského a gynekologicko-porodnického oddělení Vám po celé odpoledne budou k dispozici na svých stanovištích. Na stánku gynekologicko-porodnického oddělení na Vás bude čekat také lékařka MUDr. Jana Oulická, která si pro Vás připravila na hlavním pódiu přednášku o aromaterapii, kterou budoucím maminkám v naší porodnici nabízíme. Využití vhodných éterických olejů má prokazatelné terapeutické účinky. Během porodu mohou ulevovat od psychického vypětí, odbourávat stres a přispívat tak k jeho harmoničtějšímu průběhu.

Jak voňavá terapie funguje? Jak se dá využít na porodním sále a jak ji praktikujeme u nás v porodnici? To vše se dozvíte na Dni mateřství.

Nezapomeňte si tento termín poznamenat do svých kalendářů a přijďte strávit příjemný den plný inspirace v útulném prostředí nemocniční zahrady.

Těšíme se na Vás!