Den mateřství Nemocnice Kadaň

Den mateřství Nemocnice Kadaň

Den mateřství

Gynekologicko-porodnické a dětské oddělení Nemocnice Kadaň, s.r.o. nabízí budoucím i stávajícím maminkám spoustu benefitů, díky kterým se do naší porodnice sjíždějí ženy nejen z Ústeckého a Karlovarského kraje, ale i z celé České republiky. V loňském roce k nám zavítala dokonce i rodička z daleké Ostravy. Maminky kadaňskou porodnici chválí především pro lidský přístup, vlídnost a obrovskou profesionalitu našeho zdravotnického personálu.

Odpočinkové odpoledne v zahradě nemocnice

Abychom ženám co nejvíce naší porodnici přiblížili, rozhodli jsme se uspořádat Den mateřství, kde se s našimi lékařkami, lékaři a sestřičkami mohou seznámit. Odpočinkové odpoledne se bude konat v úterý 4. 6. 2024 od 13:00 do 18:00 hodin v zahradě nemocnice, která je veřejnosti v běžném provozu uzavřena. Moderovat jej bude Kadani i kadaňskému okolí dobře známý Petr Píďan Stehlík.

Akce nejen pro maminky. Zveme všechny příznivce kadaňské porodnice.

Vstupné je na akci samozřejmě zdarma a každá žena od nás dostane dárečky a poukázku na občerstvení.

Na akci srdečně zveme nejen všechny stávající a budoucí maminky, kterým je určena především, ale i každého, kterému kadaňská porodnice není lhostejná, včetně vás, našich milých zaměstnanců.

Den mateřství proběhne díky laskavé podpoře našich partnerů. Hlavním partnerem je Skupina ČEZ.